KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14964106
nr 1496 4106
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 12x22cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:13:33
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw